11. 12. 2023

Svítidla Elektro Velké Pavlovice

„Mám u vás doménu a jakmile na mne skočila informace o nové službě, neváhal jsem ani chvilku a web si vytvořil ve WebEditoru, od té doby se zvedla návštěvnost na našem webu.“

  • svitidlaelektro.cz
  • spolupráce od roku 2018
  • 1000+ zákazníků
Přemysl Cendelín Svítidla Elektro Velké Pavlovice

Něco málo o nás

Naše podnikání jsme začali v 90. letech minulého století. Nejdříve jsme měli velkoobchod a následně přešli na malobchodní prodej. Snažíme se rodinný podnik se svítidly během těch let modernizovat, zvětšovat a nad prodejnou také provozujeme krásný penzion v malebném prostředí Velkých Pavlovic.


Proč jsme si vybrali WebEditor

Vašimi zákazníky jsme už od roku 2018 a jakmile se k mně dostala informace, že budete mít k dispozici nový redakční systém s velkým nadšením jsem ho očekával.

Dlouhou dobu jsme měli několik webů, které jsme však nespravovali my, ale museli jsme neustále mít programátora k dispozici, který nás stál nejen peníze, ale i čas. Na jakoukoliv změnu jsme čekali i několik dnů a neuměli jsme si ji udělat sami. S WebEditorem se vše změnilo jak mávnutím kouzelného proutku, na něco takového jsme už čekali několik let.

Okouzlil nás výběr šablon, fotogalerie plná fotek, ze které se dalo vybírat a vše jsme si velice lehce najednou mohli naklikat a upravovat sami. Web už volal po modernizaci a to se nám nyní do puntíku podařilo a přešli jsme z vašeho původního redakčního systému na WebEditor, který přesně splňuje parametry, které potřebujeme.

Co nám nový web už přinesl?

Sleduji statistiky návštěvnosti na Google a od té doby, co máme nový web nám na něj chodí měsíčně přibližně o 1000 zákazníků víc než na web starý a to nám samozřejmě zvýšilo i poptávku po svítidlech a zvětšilo návštěvnost na kamenné prodejně.


V budoucnu bychom ještě rádi využívali další fičurky jako je například zobrazování fotografií zveřejněných na Instagramu nebo spuštění e‑shopu.

Sdílejte článek