Úprava tlačítka

Pomocí tlačítek můžete na své stránky přidat akci. Tlačítka mohou odkazovat na váš obsah, e‑mailové adresy nebo externí obsah.

knihovně bloků můžete najít mnoho bloků s tlačítky. Mezi libovolné bloky na své stránce můžete také přidat samostatný blok Výzva k akci.

Chcete-li tlačítko upravit, postupujte takto:

  1. Přidejte blok s tlačítkem: klikněte na kulaté tlačítko + Přidat blok  a vyberte blok, který vyhovuje obsahu vašeho webu.


  1. Upravit text tlačítka: Přejděte na tlačítko a umístěte kurzor myši na ukázkový text uvnitř tlačítka. Klikněte na libovolné slovo a začněte psát nový text.

V mobilních zařízeních klepnutím na tlačítko spustíte klávesnici a zadáním textu začnete psát. 

Tip: Doporučujeme ponechat text tlačítka kratší než 25 znaků. Delší text může interferovat s designem tlačítka a na mobilních zařízeních se může zobrazovat nerovnoměrně. Tlačítka jsou nejlepší, když používají aktivní slovesa na podporu požadované činnosti.

Jak přidat odkaz na tlačítko

Umístěním kurzoru myši na text tlačítka se aktivuje tabla na úpravu tlačítek. Kliknutím na ikonku řetězu vyberte cílovou stránku. Získejte více informací o správě odkazů.

Odkazy na tlačítka můžete přidat podobně na vašem mobilu.

Chcete-li vytvořit odkaz na stránku v rámci své webové stránky, klikněte na ikonu odkazu a vyberte stránku v rámci své webové stránky, na kterou mají návštěvníci projít po kliknutí na toto tlačítko. 

5. Po přidání odkazu na své tlačítko potvrdíte změny kliknutím na tlačítko Odeslat. V mobilních zařízeních klepnutím na ikonu diskety v pravém horním rohu.

Tip: pokud nevidíte možnost přidat odkaz, umístěte kurzor myši mimo tlačítko a klepněte kamkoli na stránce. Přejděte zpět na tlačítko a akci opakujte.


Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.