Jak je možné sestavit webovou stránku od základů

V Galerii šablon se nacházejí desítky profesionálně navržených krásných šablon, někdy však chcete vytvořit něco skutečně jedinečného. Není třeba kódovat ani si najímat drahého webdesignéra. Jednoduše postupujte podle těchto kroků a vytvořte jednoduchý web s profesionálním vyváženým rozložením, které můžete doplnit svými vlastními obrázky a texty.

1. Přihlaste se do WebEdiotru, který se zobrazí v Galerii šablon. Posuňte se dolů na Výchozí šablonu. Klepněte na tlačítko Použít tuto šablonu. Šablona bude sloužit jako výchozí bod pro váš web.

2. V prvním kroku průvodce v části Začínáme zadejte podrobnosti o svém webu, jako je název, popis a z rozbalovací nabídky vyberte typ webu. Klepněte na tlačítko Pokračovat.

3. Ve druhém kroku průvodce v části Jaký typ webových stránek chcete vytvořit? zvolte možnost Nejsem si jistý. Klikněte na Pokračovat.

4. V dalších krocích zadejte další podrobnosti o své firmě a klikněte na tlačítko Dokončit nastavení.

5. Zobrazí se na černé stránce s fialovým tlačítkem Přidat blok. Kliknutím na ni se vám zobrazí galerie bloků.

Vyberte blok, který chcete nejprve přidat na svou stránku a klikněte na ni. Blok se přidá automaticky.

Po přidání prvního bloku na stránku ho lze přizpůsobit stisknutím ikony "Upravit blok" na ozubeném kolečku.

Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit hlavní titul, titulky, popis bloku a zda chcete zobrazit jedno nebo dvě tlačítka (nebo vůbec žádné). Pro dokončení nastavení možností bloku klepněte na tlačítko Uložit.

6. Pokud chcete na stránku přidat další bloky, jednoduše přejděte do horní nebo dolní části aktuálního bloku a klikněte na fialové kulaté tlačítko Přidat blok, který se zobrazí automaticky. Posuňte se dolů v knihovně bloků a vyberte jiný blok, například se službami, plánem nebo ceníkem. Chcete-li zachovat čistý vzhled stránek, vyberte bloky s bílým pozadím.

7. Po dokončení klepněte na položku Publikovat v pravém horním rohu. Blahopřejeme! Vaše velmi čistá, ale profesionální stránka je nyní online.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.