22. 7. 2024

Freshservices.cz

„Na druhé straně je vždy kompetentní osoba, která se snaží naše problémy a požadavky opravdu pochopit a najít optimální řešení. Klidně i takové, které se nevejde do standardizovaných nabídek a tabulek.“

Ing. Ondřej Prokop Fresh Services

Fresh Service je digitální agentura a na trhu působí už od roku 2007. Nabízejí komplexní online fullservis, tedy od tvorby webu, až po složitější marketingové kampaně. Proto je pro důležité, aby u nich po technické stránce vše fungovalo, jak má.


Čeho si na spolupráci s námi nejvíce ceníte?

Jelikož hlavní přidanou hodnotou naší menší agentury je osobní přístup ke klientům, vyžadujeme to samé i od našich dodavatelů. Přesně toho si na Webglobe ceníme nejvíc. Pokud máme problém nebo specifický požadavek, na druhé straně je vždy kompetentní osoba, která se snaží naše problémy a požadavky opravdu pochopit a najít optimální řešení. Klidně i takové, které se nevejde do standardizovaných nabídek a tabulek.


V čem se podle vás lišíme od jiných hostingů? Proč jste si vybrali zrovna nás?

Osobní přístup, nadšení a férovost. Ze zakladatelů i managementu Webglobe je na prvním osobním jednání vidět, že je jejich práce opravdu baví. Sledujete nejnovější trendy a ty pak nabízíte svým klientům. Také oceňujeme upřímnost a férovost v obchodních jednáních. Několikrát stalo, že nám obchodní zástupce rozmluvil řešení na kterém by Webglobe sice dobře vydělal, ale nám by nevyhovovalo nebo bylo pro nás naddimenzované.


Jaký konkrétní problém jsme vám pomohli vyřešit?

Dříve jsme si služby spojené s webhostingem spravovali sami. Měli jsme v agentuře vlastní administrátory serverů a provozovali si zhruba tisíc webů a asi dvacet tisíc e‑mailových schránek sami. Webglobe nám pomohl naše staré a pomalu končící řešení přesunout pod jejich křídla, díky čemuž nám odpadla jedna velká černá můra s „padajícími servery“. Navíc je řešení outsourcingu služeb od Webglobe pro nás i úsporou nákladů.


Komu naše služby doporučujete?

Webglobe mohu určitě doporučit jako outsourcing serverů, webhostingu, e‑mailů a všech s tím spojených problémů pro webová studia a digitální agentury. My jsme partnera hledali několik let, absolvovali jsme bezpočet osobních jednání a testování, než jsme našli a vybrali vás a rozhodnutí pro partnerství se ukázalo jako dobrý krok.

Sdílejte článek

Výbava pro váš onlinový svět

Proč věci na různých místech, když je můžete mít na jediném?